Březen 2009

Halle Berry: Shopping in LA

23. března 2009 v 13:22 | Miima :*)
Životopis Britney Spears

21. března 2009 v 18:30 | Miima :*) |  Životopis Britney Spears
Britney Spears se narodila 2.prosince 1981 ve městě McComb ve státě Missisipi, vyrůstala však v městečku Kenwood v Louisaně. Má dva sourozence, bratra Bryana, který je zároveň její manažer a sestru
Jamie Lynn, která se rovněž věnuje zpěvu a herectví.
V mládí byla Britney vynikající gymnastka, což se později ukázalo jako vynikající průprava pro její budoucí kariéru. Ještě v mladém věku si ji všiml jeden agent a Britney pak začala navštěvovat New Yorskou taneční školu. Začínala v několika reklamách, když se později přidala do Mickey Mouse Clubu, kde už v té době účinkovali Justin Timberlake nebo Christina Aguilera.
V roce 1998 začal zlom ve zpěvaččině kariéře. Vydala první album "Baby one more time", která ji takřka ihned katapultovalo mezi celebrity první třídy, když se ho prodalo 28 miliónu kusů. Za toto album dostala několik ocenění a také byla vyhlášena celebritou roku.
Poté následovalo turné Crazy 2K tour, po kterém ihned vydala své další album "Oops!…I did it again", které se téměř ihned objevovalo na prvních příčkách všech hitparád. Celosvětově se tohoto alba prodalo 24 miliónu kusů.
V roce 2000 také vydala ve spolupráci se svojí matkou knihu pod názvem "Ze srdce do srdce".
V roce 2001 podepsala smlouvu s firmou Pepsi, která jí vynesla rovných 8 miliónu dolarů. Krátce na to vydala svou druhou knihu pod názvem "Matčin dar", kterou následovalo v pořadí její třetí album s názvem "Britney". To už však zdaleka nedosahovalo úspěchu dvou předchozích, když se ho prodalo jen 15 miliónů kusů.
V únoru 2002 také natočila film "Crossroads", který byl kritiky velmi špatně přijat a zpěvačka za něj dokonce dostala ocenění "Zlatá Malina".
V roce 2002 se však odehrála další důležitá věc v životě Britney. Po 4 letém vztahu se totiž rozešla s popovým zpěvákem, Justinem Timberlake, kterého podle veřejnosti podváděla.
V roce 2003 měla společné vystoupení s Madonnou na MTV Video Music Awards, během kterého se s královnou popu políbila. To také způsobilo velký poprask.
Následovalo její další album "In The Zone", s 13 písničkami, které si Britney napsala sama. Toto album takřka ihned obsadilo první pozice světových hitparád a celosvětově se ho prodalo 10 miliónu kusů. A to především díky hitům: Toxic a Everytime.
V červenci 2004 Britney oznámila vztah s tanečníkem Kevinem Federlinem, za kterého se v září toho roku provdala. Následovalo přerušení hudební kariéry s tím, že Britney chce založit rodinu. Netrvalo to dlouho a v dubnu 2005 oznámila přes svého mluvčího, že je těhotná. A už 14. září se zpěvačce narodil syn Sean Preston.
V květnu 2006 oznámila zpěvačka, že je opět těhotná a zároveň naznačila, že manželství s Kevinem Federline není v úplně perfektní kondici. 12. září se jí narodil druhý syn Jayden James a dva měsíce na to Britney požádala o rozvod a zároveň zažádala o svěření obou synů do péče.
Od té doby to šlo s Britney poměrně s kopce. Nejprve šokovala své fanoušky svou oholenou hlavou, poté se přidaly psychické problémy a Britney pravidelně začala navštěvovat různá zdravotnická zařízení a psychiatrické léčebny.
21. února 2007 byly oběti děti svěřeny do péče Kevina Federlina.
Léčebnu opustila 20. března 2007 a ihned se začala věnovat svým dětem a zároveň připravovat její nové album s názvem Blackout. Sekání dobroty jí však nevydrželo dlouho, když byla ten samý rok chycena jak řídí bez řidičáku. Soud jí opět odebral děti a dal je opět do péče jejího exmanžela. Navíc Britney povolil pouze jedn návštěvu týdně.
Následovala tragické vystoupení na MTV Video Music Awards, kde na playback odzpívala její novou píseň "Gimme More".
V roce 2008 se však vše začalo obracet k lepšímu. Britney nejprve propustila svého manažera Sama a na jeho pozici najala původního Larryho Rudolpha, který jí před deseti lety dostal na výslunní. A vypadá to, že se mu to podaří i teď.
Na MTV Video Music Awards si totiž odnesla ceny za "Nejlepší ženské video", "Nejlepší popové video" a "Video roku" a hlavně vydala comebackové album "Circus", které slaví úspěch po celém světě.


Životopis Jassici Alby

21. března 2009 v 18:24 | Miima :*) |  Životopis Jessici Alby
Herečka
Datum narození:
28.04.1981
Místo narození:
Pomona, California, USA
Znamení:
Býk
Životopis:
Když byla Jessica Alba malá, přestěhovali se s rodinou do Biloxi, ve státě Mississippi. O tři roky později se znovu přestěhovali do Del Rio v Texasu. Ale nakonec se usadili v Californii, když bylo Jessice 9 let. Již od svých 5 let snila, že se jednou stane herečkou. První lekci herectví měla ve svých 12 letech a o devět měsíců později podepsala smlouvu s agentem.

Filmovým debutem pro ni byla Hollywoodská komedie "Camp Nowhere" (1993). Jessica Alba měla smlouvu původně jen na krátkou dobu, ale smlouva se jí prodloužila jelikož jeden z hlavních herců odmítnul hrát. Právě její vlasy jí daly osobitou originalitu pro tuto roli. Po filmu "Camp Nowhere" se Jessica objevila ve dvou reklamách pro Nintendo a J.C Penny.

V roce 1994 se jí podařilo prorazit do televize v populárním komediálním seriálu "The Hidden World of Alex Mac". Ve stejnou dobu získala roli Maye v seriálu "Flipper", tento seriál se natáčel od roku 1995 do roku 1997. Díky úspěchu v tomto seriálu získala roli mladé Evy ve filmu "Venus Rising" a také roli Marie v seriálu "Chicago Hope".

Později v roce 1997 se objevila v "Dini Petty Show" (kanadská talk show), kde mluvila o své předchozí práci herečky. V roce 1998 se Jessica objevila v "Brooklyn South", jako Mellisa a o několik měsíců později si zahrála ve dvou epizodách seriálu "Beverly Hills 90210", jako Leanne. Také si zahrála v epizodě "Love Boat: The next Wave". Později si také zahrála ve filmu "P.U.N.K.S".Opravdově známou a slavnou se stala v roce 1999. Začala se objevovat v ohromném množství časopisů. Zahrála si vedlejší roli ve filmu Nepolíbená "Never Been Kissed", po boku Drew Barrymore a Leelee Sobieski. O měsíc později dostala velkou roli v komediálním hororovém filmu Ruka zabiják "Idle Hands", kde pravá ruka hlavního hrdiny Devona Sawa, má vražedné úmysly a doslova touží po krvi. Po zveřejnění těchto dvou filmů obdržela roli Chloe ve filmu "Paranoid".

V roce 2000 byla vybrána na hlavní roli ve sci-fi filmu Temný anděl "Dark Angel" (produkce James Cameron a Charles H. Eglee). Televizní seriál Temný anděl je jeden z nejvíce sledovaných na Fox TV, se sledovaností v průměru 10,4 milionů diváků na jednu epizodu. O rok později se objevila v "Entertainment Teen Edition". Brzy poté nafotila snímky pro únorové číslo (2/2001) časopisu "People Magazine" s Michaelem Weatherlyem.

Od té doby se o ni zase začaly velice zajímat spousty časopisů. Navštívila spousty televizních show: "Rosie O'Donnell Show", "TRL", "Late Night" s Conanen O' Brianem a v "Daly Show" s Jon Stewart.Kromě toho v roce 2001 byla nominována na nejlepšího herce "People's Choice Awards". Dále byla také nominovaná na cenu Zlatý Glóbus. V květnu 2001 se Jessica Alba zasnoubila s Michaelem Weatherlyem, se kterým hrála ve filmu Temný anděl. Svůj významný herecký debut předvedla Jessica Alba ve snímku z roku 2003 - Honey (r. Bille Woodruff), kde si zahrála choreografku.

V roce 2005 si zahrála v akčním komiksu Fantastická čtyřka(The Fantastic Four, 2005, r. Tim Story) a v akčním filmu Into the Blue (2005, r. John Stockwell). Ve stejném roce se také objevila v roli Nancy Callahanové ve filmu režiséra Roberta Rodrigueze, Sin City - město hříchu. Nancy Callahanová je dnes miláček Sin City. Můžeme ji vidět ve dvou podobách. Jednou je jedenáctiletou holčičkou v obrovském nebezpečí, kterou hraje Makenzie Vega. A pak je půvabnou devatenáctiletou exotickou tanečnicí, která je jako světlo v temnotě města s telěm Jessicy Alby.Jessicu život a chování Nancy okamžitě zaujaly. Její příběh je nádherný a romantický. Nancy je v Sin City jedinou osobou, která je plná nadějí…


Jessica Alba

21. března 2009 v 18:17 | Miima :*) |  Jessica Alba